מועדון החברים של חו''ל כשר

2021_02_09_14_45_IMG_2927

בעולם של מציאות מדומה רק במועדון החברים של חו"ל כשר תראו את החיים האמיתיים מאחורי התמונות הנוצצות של חיי הנוודות. האתגרים, הניסיונות, ההתלבטויות והפתרונות, החששות והתקוות, האכזבות והעלויות לצד הרגעים היפים בפשטותם המרגשת.

מה זה מועדון החברים של חו''ל כשר?

מועדון החברים של חו"ל כשר מאפשר לכם להצטרף למסע כשר מסביב לעולם מתוך הכורסה הנעימה בבית, לראות את יופי הבריאה, ללמוד את הבדלי התרבויות ופתרון בעיות להתמודדויות הרבות שעולות במסע כזה (מינימליזם, זוגיות, חינוך ילדים ועוד) ויכולות לעזור לכם בהתמודדויות בחיי היומיום.

איך זה עובד?

מועדון החברים של חו"ל כשר משודר בסטטוסים (סטורי) בווצאפ במספר שמיועד רק לחברי מועדון. ולכן יכולים להצטרף אליו גם בעלי מכשירים כשרים וחסומים. הסטטוסים עולים במרוכז בסוף כל יום וניתן לצפות בהם במשך 24 שעות.כך ההצטרפות למועדון לא גורמת חס וחלילה להתמכרות למסך…

למה להצטרף למועדון?

חברי המועדון מצטרפים ממגוון סיבות, ובינם 4 סיבות עיקריות:

  • אנשים שמאד אוהבים טבע, טיולים ועולם אבל אין להם את היכולת או הרצון לצאת לטייל בעצמם ונהנים לטייל וירטואלית מהבית הבטוח  והמזגן.
  • אנשים שצפו בנו בעבר וקיבלו המון כלים משמעותיים לחיים והמון השראה ומעוניינים להמשיך לצפות ולקבל עוד כלים שהופכים אותם לטובים, רגועים ומאושרים יותר.
  • אנשים שמעריכים את הצעד שעשינו, את הגשמת החלום למרות כל הקשיים ומצטרפים כדי לתמוך בנו
  • משפחות שחולמות לצאת למסע דומה ואפילו בתהליכים של יציאה ורוצות להבין טוב יותר את ההתמודדויות וגם לקבל אומץ, עצות, מידע טכני ותמיכה.

מה ההבדל בין מועדון החברים לסטטוסים החינמיים והאינסטגרם?

הסטטוסים החינמיים והאינסטגרם הם רק פרומו קטן, הצצה למסע שלנו…

מועדון החברים שותפים מלאים למסע, לכ-ל החוויות, התמונות והסרטונים. המחשבות, התכנונים, הקשיים, האכזבות והעלויות.

איך מצטרפים למועדון החברים של חו''ל כשר?

מועדון החברים עולה 240 ש"ח לחצי שנה. (סה"כ 40 ש"ח לחודש ) ניתן לשלם בביט או העברה בנקאית (יש גם אופציות תשלום לתושבי חו"ל) כדי להצטרף יש לשלוח הודעה למספר 0525012343 בלינק הזה.

תגובות של חברי המועדון:

אודות חו''ל כשר

אודות חו''ל כשר

Booking.com

בואו לטייל איתנו בזמן אמת!

בואו לטייל איתנו בזמן אמת!

יעניין אותך גם: