איך שוכרים רכב בחו''ל ואיפה הכי כדאי. וגם טיפ לביטוח ביטול השתתפות הזול ביותר!
חו''ל כשר

איך שוכרים רכב בחו''ל?

רכב דבורי פשדנובק חול כשר

אז הזמנתם כבר טיסה ומלון ועכשיו הגיע הזמן להזמין רכב. יש מנועי חיפוש רבים, נוחים ואמינים פחות או יותר.

 

אני אציג לכם גם את מנוע החיפוש שבו אנחנו מזמינים רכבים. הוא נח,אמין והכי חשוב, אין בו אותיות קטנות. כל מה שתקבלו מופיע ב"אותיות קידוש לבנה". מהניסיון שלנו ברב הפעמים המחיר באתר הזה יצא הזול ביותר ולכן אנו ממשיכים להזמין דרכו.

אז נכנסים ל-ECONOMY CAR RENTALS  ומזינים את האזור הרצוי,גיל הנהג,תאריך ושעת לקיחת הרכב ותאריך ושעת ההחזרה. יש אפשרות לסמן החזרה ביעד שונה ולבחור גם אותו.

Booking.com

לאחר הלחיצה על הכפתור הירוק אגיע למסך הזה,כאן יוצגו לי רכבים לפי:

1.סוג הרכב: (ידני או אוטומטי) לרב,הרכבים באירופה יהיו ידניים אבל אם חשוב לכם דווקא אוטומטי\ג'יפ\סטיישן יש אפשרות לסנן.

2.דגם: הדגם מהווה רק קטגוריה ולא בהכרח תקבלו את הדגם הספציפי שמוצג בהזמנה,אבל כן רכב באותה רמה. זאת אומרת שאם הזמנתם סטיישן תקבלו סטיישן.

3. מסומן כמה אנשים ומזוודות מכיל האוטו כך קל יותר להתאים את הרכב לטיול…

טיפ: לא להתקמצן על רכב. תמיד לקחת מרווח. רכב הוא חלק חשוב מאד באווירת הטיול.

4.יש התחייבות שהמחיר הוא סופי ולא תאלצו להוסיף שקל מעבר למחיר הנקוב באתר,לא על מיסים ולא על ביטוחים,אלא אם תרצו.

5.אפשרות לשמירת הצעת המחיר במייל: חיפשתם ועוד לא מעוניינים לסגור,הצעה אחת נשמעה לכם טובה מכולן,שילחו אותה למייל וכשתחליטו לסגור תוכלו לגשת ישירות להצעה השמורה.

6.תוספות: נוסעים עם תינוק? זקוקים לGPS? בפס הצהוב תוכלו להוסיף את כל הנדרש לכם.

7.בריבוע הצהוב המסומן למטה מעדכנים אתכם, שבניגוד למנועי חיפוש מסוימים בהם מציגים לכם מחיר ואח"כ בדלפק ההשכרה גובים לכם תוספות, כמו: תוספת לנהג צעיר או תוספת על החזרה במקום אחר וכו…כאן המחיר המוצג הוא סופי ולפי הנתונים שהזנתם, אז הקפידו להזין את הפרטים המדויקים והאתר יבטיח לכם שהמחיר יכלול את הכל ולא יהיו לכם תוספות חובה.

אחרי שמצאתי את הרכב המתאים אלחץ שוב על הכפתור הירוק ואגיע לסיכום ההזמנה,תירגמתי לעברית כדי שתראו את כל הפרטים החשובים. רשום בצד ימין כל מה שכוללת ההזמנה וגם מה היא לא כוללת (דלק,כבישי אגרה) וכמו שאתם רואים המחיר הסופי כרגע יקר יותר,בגלל שהוסיפו לי ביטוח ביטול השתתפות עצמית,אני לא עושה ביטוח דרך חברת ההשכרה אלא בחברת ביטוח (כך אני רוכשת ביטוח ביטול השתתפות הזול ביותר) ולכן אבטל את הוי המסומן ואז יופיע לי המחיר הסופי.

ביטלתי את תוספת הביטוח וה המחיר הסופי,אני נדרשת לשלם כרגע רק מקדמה קטנה של פחות מ50 ש"ח ואת השאר אוכל לשלם במזומן בדלפק ההשכרה. ניתן להזין את פרטי הטיסה וכך במידה והיא מתעכבת הם ידעו לחכות לי עם הרכב מאוחר יותר…

ניתן להזמין רכב גם ב-RENTALCARS. פה זה פשוט יותר כי האתר בעברית,גם כאן נבחר מאיפה לקחת,ובאיזה תאריך.

אחרי שהזנתי את  הפרטים ולחצתי על "חפש" הגעתי לכאן,אם גם לכם המחיר אינו מופיע בשקלים בצד שמאל למעלה ניתן לבחור באיזה מטבע יוצג המחיר. במסך הזה יופיעו לי כל הרכבים,ניתן לסנן בצד ימין את הספק,דירוג הספק,מיקום חברת ההשכרה,סוג הרכב, אבזור הרכב ועוד…

אחרי שבחרתי את הרכב הרצוי עברתי לעמוד ההזמנה,גם כאן מוסיפים לי מיד את ביטוח ביטול השתתפות,יש לי אפשרות לעבור להזמנה עם ביטוח או בלי ביטוח.אני בוחרת בלי ביטוח,מזינה את הפרטים שלי,ומזמינה….סעו לשלום!

שינוי גודל גופנים