ביטוח טיולים-כל מה שחשוב לדעת

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

נסיעה לחו"ל אינה עניין של מה בכך, בין אם אנו נוסעים לתקופה קצרה או תקופה ארוכה, לצורך עסקים או לטייל ברחבי העולם, לעולם לא נדע מה צופן לנו העתיד. הרבה מאזרחי ישראל אינם מודעים לכך שחוק ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה את ההוצאות הרפואיות מרגע עזיבתנו את מדינת ישראל, מה שעלול לגרום לנו להוצאות בלתי צפויות עקב אירועים בריאותיים (מחלה או תאונה).

ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מוצר פרימיום, אלא המוצר הבסיסי ביותר לכל אדם הנוסע לחו"ל, לתקופות קצרות, כמו לתקופות ארוכות. תפקידו של הביטוח הוא לכסות את הוצאות הבריאות של המבוטח, מביקור פעוט אצל הרופא, עבור דרך ימי אשפוז ועד להטסות רפואיות וניתוחים מצילי חיים בחו"ל.

עלויות הרפואה בחו"ל מגיעות לסכומי עתק, שבהיעדר ביטוח, יגרמו למשפחה לנזק כספי רב, ובנוסף יגרמו לעיכוב בטיפול חיוני אליו המטופל עלול להזדקק. תביעות של מאות אלפי דולרים, הן דבר שכיח מאוד בשוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל. עלויות הרפואה בחלק מהמדינות מגיעות ל-70,000 דולר לניתוח פשוט, ול-12,000 דולר ליום אשפוז. ביקור סטנדרטי במיון נע מ-500 דולר ומעלה.

אז איזו פוליסה הכי טובה בשבילנו?

אנשים שנזקקים לביטוח נסיעות, לא יודעים בדרך-כלל אילו פרמטרים חשובים בבחירת ביטוח שכזה. מחוסר ידע, הם לפעמים בודקים את סעיף המחיר ולא נכנסים לפרטים החשובים באמת של פוליסות הביטוח.

פוליסה בעלת הכיסוי הרחב ביותר בישראל ללא תקרת סכום UNLIMITED 

ללא השתתפות עצמית כלל על מקרים רפואיים.

כוללת הטסות רפואיות באופן מלא.

ביקורי רופא, ומכונים, ביקורים בחדר מיון.

כיסוי לטיפולי עזרה ראשונה בשיניים.

כיסוי לתרופות.

 

 

Booking.com

ביטוח ביטול חופשה

כדי להשיג מחיר משתלם אנו מזמינים לעיתים כרטיסי טיסה, מלונות ורכב כמעט שנה מראש. אז המחיר מעולה אבל מה קורה אם פתאום משהו משתבש ואין אפשרות לטוס? במקום לנסות למכור את החופשה לחברים אפשר להיערך מראש ולבטח את הטיול.

ביטוח ביטול טיסה מאפשר לנו לבטח את הטיול שלנו מכל סיבה שהיא,ניתן לבטח גם כרטיסי טיסה וגם מלונות ורכב שהזמנו.

לכל הפרטים ולרכישת ביטוח לחצו כאן: ביטוח ביטול טיסה.

בקלות מכניסים את כל הפרטים הדרושים,מחיר הביטוח הוא כ8% משווי החופשה שלכם ותקבלו 80% החזר במקרה של ביטול מכל סיבה.ניתן לבטח לא רק את כרטיסי הטיסה אלא גם את המלונות והרכב שהזמנתם לחופשה.

כמו שראיתם, קלי קלות, קליק אחד ו2 דקות ויש לכם ביטוח ביטול חופשה.

בואו לטייל איתנו בזמן אמת!