ביטוח טיולים-כל מה שחשוב לדעת

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

נסיעה לחו"ל, בין אם לטיול אחרי צבא, לעסקים או לנוודות דיגיטלית, היא חוויה מרגשת ומרחיבת אופקים, וכזאת שיוצרת זיכרונות שנשארים איתנו לתמיד.
עם זאת, לצערנו, אירועים בלתי צפויים יכולים להתרחש, כאלה שעלולים להפוך את חופשת החלומות לסיוט.. הרבה מאזרחי ישראל אינם מודעים לכך שחוק ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה את ההוצאות הרפואיות מרגע עזיבתנו את מדינת ישראל, מה שעלול לגרום לנו להוצאות בלתי צפויות עקב אירועים בריאותיים (מחלה או תאונה).

ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מוצר פרימיום, אלא המוצר הבסיסי ביותר לכל אדם הנוסע לחו"ל, לתקופות קצרות, כמו לתקופות ארוכות. תפקידו של הביטוח הוא לכסות את הוצאות הבריאות של המבוטח, מביקור פעוט אצל הרופא, עבור דרך ימי אשפוז ועד להטסות רפואיות וניתוחים מצילי חיים בחו"ל.

עלויות הרפואה בחו"ל מגיעות לסכומי עתק, שבהיעדר ביטוח, יגרמו למשפחה לנזק כספי רב, ובנוסף יגרמו לעיכוב בטיפול חיוני אליו המטופל עלול להזדקק. תביעות של מאות אלפי דולרים, הן דבר שכיח מאוד בשוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל. עלויות הרפואה בחלק מהמדינות מגיעות ל-70,000 דולר לניתוח פשוט, ול-12,000 דולר ליום אשפוז. ביקור סטנדרטי במיון נע מ-500 דולר ומעלה.

ההשקעה בביטוח נסיעות מציעה לך שקט נפשי, מגינה על הכסף שלך ומבטיחה מוכנות לכל נסיבות בלתי צפויות שעלולות להיווצר במהלך הטיול שלך. עם זאת, בעוד שאתם יכולים לרכוש ביטוח נסיעות ישירות באינטרנט, יש הבדל משמעותי בין הרכישה בכוחות עצמכם, לבין רכישה באמצעות סוכנות ביטוח המתמחה בנסיעות לחול.

אז איזו פוליסה הכי טובה בשבילנו?

אנשים שנזקקים לביטוח נסיעות, לא יודעים בדרך-כלל אילו פרמטרים חשובים בבחירת ביטוח שכזה. 

ברכישת ביטוח חשוב להתייחס לכל הפרטים, האם ישנן מחלות רקע, האם נוסעים למקום בטוח או מועד לסכנה, האם מטיילים בעיר, איפה שבטוח ויש קליטה או שצריך להוסיף איתור, חילוץ וספורט אתגרי… 

מחוסר ידע, הם לפעמים בודקים את סעיף המחיר, או לוקחים את הביטוח המקיף ביותר ולא נכנסים לפרטים החשובים באמת של פוליסות הביטוח.

 

Booking.com

הרחבות לביטוח נסיעות

מעבר לביטוח הרפואי שהוא חובה בכל יציאה מהארץ, ישנם כמה ביטוחים נוספים שהם לא חובה אבל יעזרו לכם לתכנן נסיעה בראש שקט: 

ביטולים וקיצורי נסיעה:
החיים הם בלתי צפויים, ולפעמים נסיבות בלתי צפויות עלולות לאלץ אותך לבטל או לקצר את הטיול. בין אם בגלל מחלה, מקרה חירום משפחתי, אסון טבע או מגיפה שאף אחד לא ציפה לה או אפילו הפיכה שלטונית במדינה שאליה נסענו, הרחבת ביטול וקיצור נסיעה לביטוח הנסיעות תגן על הכסף שלנו ותחזיר לנו הוצאות שאינן ניתנות להחזר, כגון טיסות, לינה ופעילויות שהוזמנו מראש, ותבטיח שהכסף שהזענו עליו לא הולך לפח.

כבודה שאבדה או מתעכבת:
דמיינו שאתם מגיעים לסופ"ש מטורף בדובאי ומגלים שהמזוודה שלכם עם בגדי הקיץ בכלל נשלחה ללונדון או שתכננתם טיול ארוך בצפון הודו אבל הבגדים החמים שלכם נשלחו לדרום. אין יותר מתסכל מלהתחיל את החופשה על רגל שמאל כשאתם נאלצים להתחיל לרדוף אחרי חברת התעופה בחיפוש אחר הכבודה שלכם, ובשיטוט בקניונים במטרה לקנות לפחות כמה בגדים עד שהמזוודה שלכם תגיע.
ביטוח נסיעות מספק כיסוי למטען שאבד או נגנב ומאפשר לכם למצא חלופות לחפצים שלכם במהירות, כדי שתוכלו להמשיך ליהנות מהטיול שלכם. יתרה מכך, אם המזוודה שלכם תתעכב מעבר לתקופה מסוימת, הרחבת כבודה לביטוח הנסיעות תכסה לרוב את עלות רכישת הפריטים הדרושים עד גבול של 1000$
אגב, במסגרת ביטוח הנסיעות שלכם תוכלו לתבוע את הביטוח גם על עלות חידוש מסמכים, אם לדוגמה נגנב לכם התיק ובו הדרכון ורישיון הנהיגה היה ותאלצו לשלם על מנת לחדש אותם.

שירותי סיוע בחירום או אם הלכתם לאיבוד:
להיות במדינה זרה יכול להיות מרתיע, במיוחד אם אתם נתקלים במצבים בלתי צפויים, כגון, מחסומי שפה, הפיכות פוליטיות או אפילו אסונות טבע. ביטוח נסיעות כולל לרוב שירותי סיוע חירום 24/7 כהרחבה בסיסית בביטוח הנסיעות, המספקים לך חבל הצלה בזמנים מאתגרים. שירותים אלה יכולים לסייע לך בניווט במצבים לא מוכרים, לחבר אותך למשאבים מקומיים ולהציע הדרכה חשובה כדי להבטיח את בטיחותכם ורווחתכם.

בנוסף, אתם מתכננים לצאת לטראק מהחלומות, חשוב שתדעו כי הרחבת איתור חיפוש וחילוץ לביטוח הנסיעות לחו"ל כוללת בתוכה מרכיב של איתור וחילוץ למקרה וינותק עימכם הקשר מה שיכל להיות דבר מציל חיים.
ואמנם, בחלק מהמקרים, ההרחבה הזו מיותרת ועדיין נציג שירות חכם של סוכנות ביטוח המתמחה בנסיעות לחו"ל, יידע להתאים גם את הסעיף הזה לפי אופי הטיול שלכם, כך שלא תהיו חשופים מצד אחד אך גם לא תוציאו כסף מיותר מאידך.

.
ביטוח שיגן עבורכם על הדבר הכי יקר אחרי הילדים.
במסגרת ההרחבות לביטוח הנסיעות, תוכלו לרכוש ביטוח המכסה גניבה ואבדן של מכשירים דיגיטליים. החל מהטלפון האישי שלכם בו מאוכסנות כל התמונות שאתם מצלמים בטיול ועד למחשב הנייד שאיתו אתם עובדים בין הזמנים.
ופה טמונה נקודה חשובה כאשר היתרון המרכזי שקיים לרכישה בסוכנות ביטוח המתמחה בנסיעות לחו"ל, הוא שנציגי השירות של הסוכנות ידעו להתאים לכם את המחיר לשווי המוצרים איתם אתם נוסעים ולפעמים אף לייתר את רכישת ההרחבה במידה ואתם עומדים בקריטריונים מסויימים שרק אנשים שמתמחים בתחום ידעו לספר לכם עליהם.
כיסויים גם על דברים שלא חשבתם שאתם צריכים.
במסגרת ביטוח הנסיעות לחול נוכל להרחיב כיסוי כמעט על כל דבר. מכיסויים של ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה ברכב שכור ועד כיסוי במקרה של אבדן כרטיסי בילוי במידה ופספסתם את המחזמר שחיכיתם לו, בעקבות אירוע רפואי.

 

בואו לטייל איתנו בזמן אמת!

אודות חו''ל כשר

אודות חו''ל כשר

בואו לטייל איתנו בזמן אמת!

Booking.com
Booking.com

בואו לטייל איתנו בזמן אמת!

Booking.com